دستاوردهای ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

چکیده

ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در دی­‌ماه سال ۱۳۹۷ به پشتوانه تجربه ۵۰ سال فعالیت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با رویکرد میان‌رشته‌ای و با شعار «کسب‌وکار داده محور در خدمت جامعه» به‌منظور آشنایی و تبادل دیدگاه‌ها، دستاوردها و تجربه‌های فرهنگی، مدیریتی و فناورانه حاصل از به‌ کارگیری فناوری اطلاعات برگزار شد.

این همایش در ۴ دی‌ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش‌­های صدا و سیما و با حضور گسترده استادان، محققان، کارشناسان و مدیران حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد. در این همایش، بیش از ۸۰۰ تن از متخصصان حضور یافتند و ۵ سخنرانى کلیدى، ۱۷ دستاورد برگزیده و ۵ نشست تخصصی ارائه گردید. همچنین در روز برگزارى همایش، نمایشگاه تخصصى با حضور ۲۸ شرکت و سازمان جهت بازدید شرکت‌کنندگان در همایش دایر بود.

معرفی دستاوردهای برگزیده در قالب محصولات و مقالات در حوزه‌­های مختلف علوم و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط و پیوندکاری میان صاحب‌نظران و محققان علوم و مهندسی، علوم انسانی و اجتماعی، سیاست‌گذاری و مدیریت در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه‌­های مرتبط از جمله مهم­ترین اهداف این همایش بود.

استناد: 

زرین‌بال ماسوله، مرضیه، سمیه لبافی پزوه، پرویز شهریاری، محمدحسن نادری، علی نعیمی صدیق، محمد ربیعی، محمدجواد ارشادی، سمیه فتاحی، رضا رجبعلی بگلو، نصر‌اله پاک‌نیت، علیرضا ثقه‌الاسلامی، آزاده محبی، آرمان ساجدی‌نژاد، لیلا نامداریان، منصور شیدائی، سعید لشکری‌آنباردان، مجید لشکری‌آنباردان، و روح‌الله میری‌شکراب. ۱۳۹۸. دستاوردهای ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات. تهران: پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران.

افزودن دیدگاه