خبر

ایرانداک در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات حضور یافت

ایرانداک در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات حضور یافت

ایرانداک ضمن حضور در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات و ارائه سامانه‌های خود در حاشیه کنگره، نشست‌‌های تخصصی را نیز برگزار کرد.

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشستی با عنوان «مدیریت اطلاعات پژوهشی با تاکید بر داده‌های باز پژوهشی» با دبیری سیدابراهیم عمرانی، دبیر شورای تامین منابع علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با سخنرانی دکتر سیروس علیدوستی، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات و دکتر رضا رجبعلی‌بگلو، استادیار پژوهشکده علوم اطلاعات ایرانداک در پنجمین کنگره متخصصان علوم اطلاعات برگزار شد.

همچنین نشست «آینده فهرست‌نویسی: چالش‌ها و رویکردها» با ارائه سیدابراهیم عمرانی، دبیر شورای تامین منابع علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نشست «آیین‌نامه‌های دانشگاهی و کژرفتاری‌های علمی» با سخنرانی دکتر صفر بیگ‌زاده، استادیار گروه پژوهشی اخلاق و حقوق اطلاعات ایرانداک برگزار شد.

گفتنی است، در غرفه‌ ایرانداک در حاشیه کنگره، افزون بر ارائه محصولات و فعالیت‌های علمی - پژوهشی و معرفی سامانه‌ها، مدیران و استادان پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران به گفت‌و‌گو پرداختند.

این کنگره طی دو روز چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۸ در مجموعه همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

افزودن دیدگاه