سامانه آمار کتابخانه‌ها (آک)

فراخوان دور سوم آمار کتابخانه‌ها آغاز شد

فراخوان دور سوم آمار کتابخانه‌ها آغاز شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» فراخوان دور سوم آمار کتابخانه‌ها برای سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ از ۲۳ آبان ماه آغاز شد.

 کتابخانه‌ها برای همکاری در این فراخوان به سامانه آک به نشانی ak.irandoc.ac.ir مراجعه...

گزارش آمار کتابخانه‌ها در کنگره متخصصان علوم اطلاعات

گزارش آمار کتابخانه‌ها در کنگره متخصصان علوم اطلاعات

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» غرفه ایرانداک در کنگره متخصصان علوم اطلاعات، امکان گزارش آمار کتابخانه‌ها را فراهم کرده است. همچنین امکان همکاری کتابخانه‌ها با این سامانه، با درخواست رسمی رئیس یا معاون پژوهشی موسسه در غرفه ایرانداک فراهم شده است.

...

آمار کتابخانه‌ها: سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ منتشر شد

آمار کتابخانه‌ها: سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ منتشر شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» کتاب الکترونیکی «آمار کتابخانه‌ها: سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴» در وب‌سایت ایرانداک منتشر شد.

آمار کتابخانه‌ها (سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴) وضعیت کتابخانه‌ها را بر پایه استاندارد NISO Z39.7  نشان می‌دهد. این استاندارد برای نخستین بار در سال ۱۹۶۸...

سامانه آمار کتابخانه‌ها (آک) آغاز به کار کرد

سامانه آمار کتابخانه‌ها (آک) آغاز به کار کرد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» سامانه آک، آمار و اطلاعاتی را از کتابخانه‌ها به کاربران می‌دهد که بر پایه آن بتوانند از خدمات کتابخانه‌ها بهره‌برداری بهتری کنند؛ هم‌چنین، کاربران می‌توانند با جست‌وجوی کتابخانه‌ها بر پایه فیلدهای گوناگون و همچنین فیلترهای چندگانه به اطلاعات آنها دست یابند و برای مراجعه به هر یک از...

حضور ایرانداک در سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشستی با عنوان «مدیریت اطلاعات پژوهشی: قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» با دبیری دکتر فریبرز درودی، عضو هیئت علمی ایرانداک در سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات برگزار می‌شود.

این نشست روز یکشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ در...