علم اطلاعات و دانش‌شناسی

بازدید دانشجویان دانشگاه تهران از ایرانداک

بازدید دانشجویان دانشگاه تهران از ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشست آشنایی دانشجویان کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه تهران با ایرانداک روز یک‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در تالار گفت‌و‌گوی ایرانداک برگزار شد.

در ابتدای این نشست فعالیت‌های ایرانداک و برخی از سامانه‌های مدیریت اطلاعات علم و فناوری از جمله سامانه پیشینه پژوهش، سامانه...

بازدید دانشجویان کارشناسی‌ارشد دانشگاه تربیت مدرس از ایرانداک

بازدید دانشجویان کارشناسی‌ ارشد دانشگاه تربیت مدرس از ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشست آشنایی دانشجویان کارشناسی‌ ارشد رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه تربیت مدرس با ایرانداک روز سه‌شنبه اول آبان ۱۳۹۷ در تالار گفت‌و‌گوی ایرانداک برگزار شد.

در ابتدای این نشست فعالیت‌های ایرانداک و همایش مدیران فناوری اطلاعات معرفی و برخی از سامانه‌های مدیریت اطلاعات علم و...

بازدید دانشجویان دکتری و کارشناسی‌ارشد دانشگاه تهران از ایرانداک

بازدید دانشجویان دکتری و کارشناسی‌ارشد دانشگاه تهران از ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشست آشنایی دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکترای رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه تهران با ایرانداک روز ‌دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ در تالار گفت‌و‌گوی ایرانداک برگزار شد.

در ابتدای این نشست فعالیت‌های ایرانداک معرفی و برخی از سامانه‌های مدیریت اطلاعات علم و فناوری از جمله سامانه...

دریافت بالاترین ضریب تاثیر (0/235) در قلمرو موضوعی (در میان 14 نشریه) برای پژوهش‌نامه پردازش و مدیریت اطلاعات

دریافت بالاترین ضریب تاثیر (۰/۲۳۵) در قلمرو موضوعی (در میان ۱۴ نشریه) برای پژوهش‌نامه پردازش و مدیریت اطلاعات

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، پژوهش‌نامه پردازش و مدیریت اطلاعات بالاترین ضریب تاثیر (۰/۲۳۵) را در قلمرو موضوعی علم اطلاعات و دانش‌شناسی در میان ۱۴ نشریه دریافت کرد و در دسته Q1 در ارزیابی سال ۱۳۹۴ پایگاه...

در نشست نقد کتاب مطرح شد: لزوم نام بردن از اقدامات مؤثر در شکل‌گیری رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشست نقد و بررسی کتاب «گذری و نظری بر گذشته، حال و آینده کتابداری و اطلاع‌رسانی در ایران» اثر مشترک سیدرحمت‌الله فتاحی، رضا رجبعلی‌بگلو و سمیه سادات آخشیک، عصر چهارشنبه ۱۳ مردادماه، با حضور داریوش مطلبی، داریوش علیمحمدی و پدیدآورندگان این اثر، در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب برگزار شد...

برگزاری نشست نقد کتاب «کتابداری و اطلاع‌رسانی در ایران»

به گزارش "روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" هشتمین نشست نقد و معرفی کتاب ایرانداک برای کتاب «گذری و نظری بر گذشته، حال و آینده کتابداری و اطلاع‌رسانی در ایران: نگاهی به شکل‌گیری، دستاوردها و چالش‌های توسعه علم اطلاعات و دانش‌شناسی» در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

این کتاب، تالیف دکتر سید رحمت‌اله فتاحی و دکتر رضا رجبعلی‌...

بازدید دانشجویان دکترای علم اطلاعات و دانش‌شناسی از ایرانداک

به گزارش "روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" بازدیدکنندگان با فعالیت‌های ایرانداک آشنا شده و از بخش‌های مختلف پژوهشگاه دیدن کردند.

در این بازدید، فعالیت‌های پژوهشی ایرانداک، فعالیت‌های مرکز و سامانه‌های پیشینه، ثبت و گنج و سامانه همانندجو برای حاضران شرح داده شد.

در پایان، بازدیدکنندگان پس از آشنایی با فعالیت‌های...

صفحه‌ها