خبر

تجلیل از مدیران برتر فناوری اطلاعات (مبفا) در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

تجلیل از مدیران برتر فناوری اطلاعات (مبفا) در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، از مدیران برتر فناوری اطلاعات تجلیل می‌شود.

به گزارش "روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" دبیرخانه ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، جایزه­ مبفا را با رویکرد شناسایی مدیران برتر فناوری اطلاعات به مدیران برتر در این حوزه اعطا می‌کند.

دکتر لبافی دبیر اجرایی همایش با بیان اینکه تلاش داریم مدیران برتر فناوری اطلاعات را شناسایی و مورد تشویق قرار دهیم اشاره کرد جایزه مبفا در جهت افزایش انگیزه برای ارتقای توانمندی مدیران فناوری اطلاعات، ایجاد فضای رقابتی و پویا بین متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و در نهایت آگاه­‌سازی مدیران عالی کشور از نخبگان حوزه فناوری اطلاعات شکل گرفته است.

عضو هیئت‌علمی ایرانداک با بیان این‌که مبفا از طریق یک سری شاخص‌­ها که در شش گروه شامل توانمندی کار گروهی، توانمندی آموزشی، توانمندی پژوهشی، توانمندی اجرایی،‌ جوایز و افتخارات و داستان موفقیت طبقه‌بندی شده‌اند، مدیران را ارزیابی می­‌کند، افزود: هر یک از این گرو‌‌‌‌‌‌‌‌ه‌­ها نیز دارای شاخص‌­های مخصوص به خود هستند.

گفتنی است فرآیند شرکت در جایزه مبفا و داوری آن نیز به این شکل است که از طریق فراخوان اولیه،‌ تمامی مدیران فناوری اطلاعات کشور می­‌توانند با تکمیل فرم مبفا درخواست خود را جهت ارزیابی و شرکت در جایزه مبفا اعلام کنند. پس از ارزیابی اولیه بر روی فرم­‌های تکمیل شده،‌ انتخاب اولیه مدیران برتر فناوری اطلاعات صورت می­‌گیرد و افراد منتخب در این مرحله به مصاحبه حضوری و ارائه حضوری داستان موفقیت دعوت می‌­شوند. پس از آن انتخاب نهایی افراد برتر صورت می­‌گیرد و جایزه مبفا به آن­ها تعلق می­‌گیرد و امکان سخنرانی در همایش برای آنان مهیا است.

ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات چهارم دی ماه امسال در سالن همایش های صداوسیما برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه