دوره آموزشی

دوره آموزشی «مفاهیم، ساختار و نحوه ایجاد کتابخانه‌های دیجیتال» برگزار ‌شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دوره آموزشی «مفاهیم، ساختار و نحوه ایجاد کتابخانه‌های دیجیتال» ویژه کارکنان کتابخانه شرکت نفت برگزار شد. سرفصل‌های این دوره عبارتند از: کتابخانه دیجیتال چیست؟، سیر تحول کتابخانه‌های دیجیتال، ضرورت وجودی کتابخانه‌های دیجیتال ،معماری و جایگاه آن در طراحی کتابخانه دیجیتال، معماری نرم‌...

آغاز ثبت نام دوره آموزشی راهبری نسخه جدید سامانه ملی ثبت

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» آموزش مجازی راهبری نسخه دوم سامانه ملی ثبت برای کارشناسان دانشگاه‌ها و موسسه‎های آموزش عالی، با هدف استفاده بهینه از نسخه جدید این سامانه در دو نشست در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۱۱ و ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۵ برگزار می‌شود.

در این کارگاه آموزشی، کارشناسان دانشگاه‎ها و موسسه‎های آموزش...

برای اولین بار در یک ماه؛ برگزاری ۲۸ دوره آموزشی ایرانداک در بهمن ماه

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» برای اولین بار ۲۸ دوره آموزشی در یک ماه، در بهمن ۱۳۹۴ در ایرانداک برگزار شد.

در پایان این ماه، در مجموع تعداد ۲۹۰ نفر، معادل ۲ هزار و ۳۵۰ نفر-ساعت در دوره های آموزشی شرکت نمودند که از این تعداد ۲۲ نفر از کارکنان پژوهشگاه و ۲۶۸ نفر از دانشگاه‌ها و سایر مؤسسات بوده اند.

از...

برگزاری دوره آموزشی «تربیت پژوهشگر - ویژه علوم انسانی» برای اولین بار در ایرانداک

به گزارش "روابط‌عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" دوره آموزشی «تربیت پژوهشگر - ویژه علوم انسانی» توسط دکتر رویا پورنقی در ایرانداک تدریس می‌شود.

دانشجویان و افراد علاقمند به تحقیق و پژوهش برای انجام درست یک پژوهش دانشگاهی و یا تحقیق مورد نیازشان نیازمند داشتن مهارت‌هایی هستند که به آنها مهارت پژوهشی گفته ‌می‌شود.

در این...

برگزاری ۲۰ دوره آموزشی در مرداد ماه

به گزارش "روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" از ۲۰ دوره آموزشی برگزار شده در مرداد ماه در ایرانداک، چهار عنوان دوره جدید و برای اولین بار در پژوهشگاه برگزار شده است.

گفتنی است، دوره‌های آموزشی «سواد اطلاعاتی با رویکرد جستجو در اینترنت»، «روش های جلو گیری از سرقت علمی»، «رزومه‌تان را به صورت اینفوگرافیک طراحی کنید» و «مهارت...