سامانه عرضه و تقاضای پژوهش

عضویت ۳۵۰۰ پژوهشگر در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت)

عضویت ۳۵۰۰ پژوهشگر در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت)

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران»، از ابتدای راه‌اندازی سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) تا پایان بهار سال جاری، ۱۶۸ سازمان و بیش از ۳ هزار و ۵۵۰ پژوهشگر در این سامانه نام‌نویسی کرده‌اند و همچنین بیش از ۵۷۰ فراخوان پژوهشی در موضوعات مختلف توسط سازمان‌های کشور در...

رشد 81 درصدی فراخوان‌های پژوهشی در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت)

رشد ۸۱ درصدی فراخوان‌های پژوهشی در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت)

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» تعداد فراخوان‌های پژوهشی سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) در نیمه دوم سال نسبت به نیمه نخست سال ۱۳۹۶، با بیش از ۸۱ درصد رشد به ۵۳۰ فراخوان رسید.

همچنین شمار نام‌نویسی پژوهشگران در پاییز و زمستان نسبت به شش ماه نخست سال...

ثبت نام 138 سازمان در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش

ثبت نام ۱۳۸ سازمان در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» با رونمایی سامانه ساعت، شمار سازمان‌ها و پژوهشگران ثبت‌نام کننده در این سامانه به ترتیب به ۱۳۸ سازمان و ۱۸۸۰ پژوهشگر افزایش یافت.

از آغاز کار سامانه تا پایان بهار امسال ۴۶۹ عنوان پژوهشی در سامانه ثبت شد، در پایان شش‌ماه نخست سال جاری، این...

ثبت‌نام ۵۹ سازمان در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» با رونمایی رسمی سامانه ساعت توسط دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شمار سازمان‌ها و پژوهشگران ثبت‌نام کننده در این سامانه به ترتیب به ۵۹ سازمان و ۱۳۱۰ پژوهشگر افزایش یافت.

گفتنی است، پس از رونمایی از این سامانه،...

حضور رئیس پژوهشگاه در نوزدهمین نشست شورای عالی عتف

به گزارش "روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" در این نشست که با حضور اعضا و به ریاست دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد، دکتر علیدوستی سامانه عرضه و تقاضای پژوهش را معرفی کرد.

گفتنی است، سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) پیوندگاهی است میان درخواست‌کنندگان و عرضه‌کنندگان پژوهش کشور که افزایش بهره‌وری ملی را با...

سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) در کمیسیون دائمی شورای عالی عتف ارائه شد

به گزارش "روابط‌عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" در این جلسه که با حضور اعضای کمیسیون دائمی، دبیرکل شورای عالی و قائم مقام دبیرکل برگزار شد، سامانه «ساعت» که توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) طراحی شده است، معرفی شده و قابلیت پیوستن آن به سامانه سمات ملی مورد بررسی قرار گرفت.

هدف از راه‌اندازی سامانه «ساعت»...