دوره‌های آموزشی

عضو هیئت‌علمی ایرانداک کارگاه آشنایی با حقوق چاپ و نشر را برگزار می‌کند

عضو هیئت‌علمی ایرانداک کارگاه آشنایی با حقوق چاپ و نشر را برگزار می‌کند

 

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دکتر صفر بیگ‌زاده، استادیار پژوهشکده جامعه و اطلاعات ایرانداک کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با حقوق چاپ و نشر» را برگزار ‌می‌کند.

گفتنی است، این کارگاه ‌سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۹ تا ۱۲ در سازمان مطالعه و تدوین کتب...

دوره آموزشی «مفاهیم، ساختار و نحوه ایجاد کتابخانه‌های دیجیتال» برگزار ‌شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دوره آموزشی «مفاهیم، ساختار و نحوه ایجاد کتابخانه‌های دیجیتال» ویژه کارکنان کتابخانه شرکت نفت برگزار شد. سرفصل‌های این دوره عبارتند از: کتابخانه دیجیتال چیست؟، سیر تحول کتابخانه‌های دیجیتال، ضرورت وجودی کتابخانه‌های دیجیتال ،معماری و جایگاه آن در طراحی کتابخانه دیجیتال، معماری نرم‌...

نخستین زنگ ایرانداک در سال تحصیلی 1398-1399 برگزار شد

نخستین زنگ ایرانداک در سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹ برگزار شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران»، تاکنون بیش از دو هزار نفر از استادان، کارشناسان و دانشجویان در ۲۶‌ دوره کارگاه زنگ ایرانداک شرکت کرده‌اند. گفتنی است بر پایه قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی، همه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، و موسسه‌های آموزش ‌عالی، پژوهشی، و فناوری؛ باید تمام‌متن پیشنهاده‌ها (پروپوزال‌ها...

عضو هیئت‌علمی ایرانداک کارگاه آموزشی حقوق مالکیت هنری را برگزار می‌کند

عضو هیئت‌علمی ایرانداک کارگاه آموزشی حقوق مالکیت هنری را برگزار می‌کند

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دکتر صفر بیگ‌زاده، استادیار پژوهشکده جامعه و اطلاعات ایرانداک کارگاه آموزشی با عنوان «حقوق مالکیت هنری از شناخت حق هنری تا فرایندهای قضایی و قانونی» را برگزار می‌کند.

گفتنی است، این سخنرانی ‌یکشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۹ تا ۱۳ در...

زنگ ایرانداک ویژه اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها برگزار شد

زنگ ایرانداک ویژه اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها برگزار شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران»، بر پایه قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی، همه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، و موسسه‌های آموزش ‌عالی، پژوهشی، و فناوری؛ باید تمام‌متن پیشنهاده‌ها (پروپوزال‌ها)، پایان‌نامه‌ها، و رساله‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود را که بدون طبقه‌بندی باشند، در سامانه‌های اطلاعاتی...

زنگ ایرانداک در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد

زنگ ایرانداک در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نوراله رزمی، رئیس اداره روابط عمومی، مهدی محمودیان، رئیس اداره ثبت و فراهم‌آوری اطلاعات و نسرین معظمی کارشناس سامانه همانندجو به منظور معرفی و آموزش نحوه استفاده از سامانه‌های ایرانداک برای استادان، کارشناسان و دانشجویان در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران حضور یافتند.

در این...

پخش زنده زنگ ایرانداک کلید خورد

پخش زنده زنگ ایرانداک کلید خورد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» ۲۲مین کارگاه زنگ ایرانداک به منظور معرفی و آموزش نحوه استفاده از سامانه‌های ایرانداک دهم تیر‌ماه برگزار و به حاضرین گواهی شرکت در کارگاه آموزشی داده شد.

گفتنی است «زنگ ایرانداک» ۱۸ تیر‌ماه، در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار خواهد شد. همچنین کارگاه بعدی هفتم مردادماه...

در زنگ ایرانداک به پرسش‌های ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها پاسخ داده شد

در زنگ ایرانداک به پرسش‌های ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها پاسخ داده شد

 

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نهمین کارگاه زنگ ایرانداک به منظور معرفی و آموزش نحوه استفاده از سامانه‌های ایرانداک ۲۰ خرداد‌ماه برگزار شد.

در این کارگاه، سامانه‌‌های پیشینه پژوهش، ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده، گنج،...

دانشگاه الزهرا میزبان زنگ ایرانداک شد

دانشگاه الزهرا میزبان زنگ ایرانداک شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نوراله رزمی، رئیس اداره روابط عمومی و مهدی محمودیان، رئیس اداره ثبت و فراهم‌آوری اطلاعات به منظور معرفی و آموزش نحوه استفاده از سامانه‌های ایرانداک برای ۳۰۰ نفر از استادان و دانشجویان در دانشگاه الزهرا حضور یافتند.

در این کارگاه، سامانه‌‌های...

استقبال استادان و دانشجویان از زنگ ایرانداک در سال گذشته

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» تا پایان سال ۱۳۹۷، بیش از ۱۰۰۰ نفر درکارگاه‌های‌ آموزشی «زنگ ایرانداک» شرکت کرده‌اند.

همچنین از ابتدای برگزاری «زنگ ایرانداک»، هفت کارگاه در ایرانداک و نه کارگاه در موسسه‌های آموزشی و پژوهشی متقاضی تشکیل شده است.

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، با پنجاه...

صفحه‌ها