خبر

جایزه ملی فاب به برگزیدگان «فناوری اطلاعات برتر» اعطا خواهد شد

جایزه ملی فاب به برگزیدگان «فناوری اطلاعات برتر» اعطا خواهد شد

جایزه ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر) برای پنجمین بار در قالب هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به دستاوردهای برگزیده در حوزه کاربست فناوری اطلاعات اعطا خواهد شد.

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» سازمان‌های پیشرو در جهان، همواره با حضور در رویدادهای اجتماعی و علمی، ضمن حمایت از پژوهش و تحقیق در مراکز علمی کشور، باعث نوآوری و ایجاد فناوری‌ها و در نهایت پیشرفت جامعه می‌شوند .جایزه ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر) برای پنجمین بار در قالب هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به دستاوردهای برگزیده در حوزه کاربست فناوری اطلاعات اعطا خواهد شد.

هفتمین دوره این رویداد علمی، دی ماه سال جاری به همت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) و به نمایندگی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک فناوری پردیس، با هدف معرفی محصولات فناورانه و کمک به ایجاد بازار؛‌ تشویق به توسعه محصولات فناورانه؛ کمک به تولید و صادارات محصولات فناورانه و توجه به ملاحظات فرهنگی و اجتماعی محصولات فناورانه برگزار خواهد شد.

دور قبل این همایش چهارم دی‌ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش­‌های صداوسیما و با حضور بیش از ۸۰۰ تن از مدیران و متخصصان برگزار شد.

گفتنی است، شرکت های فناوری اطلاعات می توانند با ارسال جدید ترین محصولات فناورانه خود به دبیرخانه هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در رقابت جایزه ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر) شرکت نمایند. برای دریافت اطلاع از روند حضور در همایش، وب‌سایت رسمی همایش http://itmanc.irandoc.ac.ir و تلفن دبیرخانه همایش به شماره ۰۲۱۶۶۹۵۴۷۵۴ در دسترس است.

افزودن دیدگاه