خبر

همکاری ایرانداک با دانشگاه مالک اشتر

همکاری ایرانداک با دانشگاه مالک اشتر

در نشستی که به منظور بررسی راه‌های همکاری مشترک میان پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) و دانشگاه مالک اشتر برگزار شد، مقرر شد در مستندسازی و انجام پروژه‌های مدیریت دانش از تجربیات ایرانداک  استفاده شود.

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» مسئولین مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت (فاوا) دانشگاه مالک اشتر با حضور معاون پژوهش، رییس گروه خدمات دانش‌بنیان و مجریان برخی از سامانه‌های پژوهشگاه نشستی را برگزار کردند.

در این نشست ضمن معرفی مختصر فعالیت‌های پژوهشگاه، تعدادی از سامانه‌های پژوهشگاه نیز معرفی شدند.

دکتر امیر محترمی به نمایندگی از مدیریت فاوای دانشگاه مالک اشتر تمایل مدیریت فاوای دانشگاه را برای بهره‌مندی  از  تجربیات پژوهشگاه در زمینه‌های مدیریت دانش و اطلاعات علم و فناوری اعلام کرد.

مهدی شایگانی که خرداد ماه سال جاری در نشست مدیران پژوهش و آموزش نیروهای مسلح با مسئولان ایرانداک نیز حضور داشت گفت: پس از تشکیل این نشست، مجموعه سازمان‌های دفاعی، ایرانداک را به عنوان محوری‌ترین سازمان در مستند‌سازی و مدیریت دانش معرفی‌کرده‌اند و مقرر شده هر کدام از سازمان‌های دفاعی که تصمیم به مستندسازی و انجام پروژه‌های مدیریت دانش دارند، ابتدا با ایرانداک گفت‌وگو کنند.

در پایان مقرر شد مسئولین مدیریت فاوای دانشگاه مالک اشتر، طرح‌های درخواستی خود را برای ایرانداک ارسال کنند تا نسبت به بررسی انجام آنها اقدام شود.

گفتنی است، این نشست پیرو نشست خردادماه مدیران پژوهش و آموزش نیروهای مسلح و به درخواست مسئولین دانشگاه مالک اشتر برای بررسی راه‌های همکاری مشترک میان پژوهشگاه و دانشگاه مالک اشتر روز دوشنبه ۱۹ تیر در ایرانداک برگزار شد.

افزودن دیدگاه

رویدادها

 
۳۱
مرداد
حکمرانی داده‌ها در صنایع: چارچوب‌ها و مدل‌های حکمرانی داده‌ها
سخنران: محمدرضا مرتضوی ،‌ دانشجوی دکترای پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) مدیر پنل:...
۱۸
مرداد
جایگاه و نقش ایرانداک در بهبود و گسترش فعالیت کتابخانه‌های موسسه‌های زیر پوشش وزارت عتف
سخنران: دکتر رضا رجبعلی‌بگلو ، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) پنلیست:...
۰۴
مرداد
رتبه‌بندی حوزه‌های پژوهشی زبان‌شناسی رایانشی با روش تحلیل سلسله‌مراتبی (AHP)
سخنران: دکتر زهرا محمودزاده ، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) مدیر پنل:...