خبر

برگزاری سخنرانی علمی ارائه مدل هم‌راستایی راهبردهای دانش و راهبردهای کسب‌وکار

برگزاری سخنرانی علمی ارائه مدل هم‌راستایی راهبردهای دانش و راهبردهای کسب‌وکار

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» سخنرانی علمی «ارائه مدل هم‌راستایی راهبردهای دانش و راهبردهای کسب‌وکار» سخنرانی سیدحسین سجادیان، دانشجوی دکترای علم اطلاعات و دانش‌شناسی ایرانداک برگزار می‌شود.

پنلیست این سخنرانی ...

رئیس دانشگاه تعلیم و تربیت کابل از ایرانداک دیدن کرد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» اسدی، رئیس دانشگاه تعلیم و تربیت کابل، در نشستی با حضور دکتر سیروس علیدوستی، رئیس و جمعی از مدیران ایرانداک ضمن آشنایی با فعالیت‌های پژوهشگاه با سامانه‌های مدیریت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها و پشتیبان پژوهش آشنا شد.

هم‌چنین...

بازدید گروه واژه‌گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی از ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» خانم پرویزی معاون گرامی گروه واژه‌گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان، در نشستی با حضور دکتر سیروس علیدوستی، رئیس و جمعی از مدیران ایرانداک ضمن آشنایی با فعالیت‌های پژوهشگاه از بخش‌های مختلف آن دیدن...

بازدید مشاور رییس سازمان امور دانشجویان از ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» مشاور رییس سازمان امور دانشجویان و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی و برخی مدیران این سازمان، در نشستی با حضور دکتر سیروس علیدوستی، رئیس و جمعی مدیران ایرانداک ضمن آشنایی با فعالیت‌های پژوهشگاه از بخش‌های مختلف آن دیدن کردند.

در...

برگزاری نشست علمی «داده‌های مکانی» در ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» چهارمین نشست از «سلسله نشست‌های ذخیره و بازیابی اطلاعات» با موضوع «داده‌های مکانی» توسط انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران با همکاری ایرانداک برگزار می‌شود.

سخنران این نشست دکتر رویا پورنقی، استادیار ایرانداک است و دکتر بهروز ارسطو...

برگزاری سخنرانی علمی مصورسازی، فرایند شناختی و بازنمایی گرافیکی

برگزاری سخنرانی علمی مصورسازی، فرایند شناختی و بازنمایی گرافیکی

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» سخنرانی علمی «مصورسازی، فرایند شناختی و بازنمایی گرافیکی» با سخنرانی مریم موسوی‌زاده، دانشجوی دکترای علم اطلاعات و دانش‌شناسی ایرانداک برگزار می‌شود.

پنلیست این سخنرانی دکتر فریبرز درودی، استادیار و مدیر کتابخانه ایرانداک خواهد بود...

برگزاری کارگاه‌ آموزشی سامانه‌های ایرانداک در دانشگاه فرهنگیان مشهد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» مهدی محمودیان، رئیس اداره ثبت و فراهم‌آوری اطلاعات به منظور آموزش نحوه استفاده از سامانه‌های ایرانداک برای ۱۴۰ نفر از مدیران و کارشناسان پژوهش و کتابخانه‌های دانشگاه فرهنگیان در شهر مشهد حضور یافت.

گفتنی است، در این کارگاه که روز شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ در شهر مشهد برگزار شد، سامانه...

ثبت ۳۵۰۰ فراخوان‌ پژوهشی با کاربرد سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت)

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» از ابتدای راه‌اندازی سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) در بهار سال جاری، ۱۴۶ سازمان و بیش از ۲ هزار و ۳۴۰ پژوهشگر در این سامانه نام‌نویسی کرده‌اند  و بیش از سه هزار و ۵۰۰ فراخوان پژوهشی در موضوعات مختلف توسط سازمان‌های کشور در...

حضور مشاور شهردار تهران در ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دکتر غریبی و  مهندس عباسی در نشستی با حضور دکتر سیروس علیدوستی، رئیس ایرانداک ضمن آشنایی با فعالیت‌های ایرانداک با برخی سامانه‌های مدیریت اطلاعات علم و فناوری، پشتیبان سیاست‌گذاری علم و فناوری، پشتیبان پژوهش و برخی منابع...

برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق پژوهش، حق‌ مولف و مالکیت فکری، و آشنایی با سامانه‌های ایرانداک در دانشگاه هنر اصفهان

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دکتر رویا پورنقی، دکتر علیرضا ثقه‌الاسلامی، نسا رضایی و بهروز رسولی در کارگاه آموزشی اخلاق پژوهش، حق ‌...

صفحه‌ها