خبر

بازدید مشاور رییس سازمان امور دانشجویان از ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» مشاور رییس سازمان امور دانشجویان و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی و برخی مدیران این سازمان، در نشستی با حضور دکتر سیروس علیدوستی، رئیس و جمعی مدیران ایرانداک ضمن آشنایی با فعالیت‌های پژوهشگاه از بخش‌های مختلف آن دیدن کردند.

در...

برگزاری نشست علمی «داده‌های مکانی» در ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» چهارمین نشست از «سلسله نشست‌های ذخیره و بازیابی اطلاعات» با موضوع «داده‌های مکانی» توسط انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران با همکاری ایرانداک برگزار می‌شود.

سخنران این نشست دکتر رویا پورنقی، استادیار ایرانداک است و دکتر بهروز ارسطو...

برگزاری سخنرانی علمی مصورسازی، فرایند شناختی و بازنمایی گرافیکی

برگزاری سخنرانی علمی مصورسازی، فرایند شناختی و بازنمایی گرافیکی

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» سخنرانی علمی «مصورسازی، فرایند شناختی و بازنمایی گرافیکی» با سخنرانی مریم موسوی‌زاده، دانشجوی دکترای علم اطلاعات و دانش‌شناسی ایرانداک برگزار می‌شود.

پنلیست این سخنرانی دکتر فریبرز درودی، استادیار و مدیر کتابخانه ایرانداک خواهد بود...

برگزاری کارگاه‌ آموزشی سامانه‌های ایرانداک در دانشگاه فرهنگیان مشهد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» مهدی محمودیان، رئیس اداره ثبت و فراهم‌آوری اطلاعات به منظور آموزش نحوه استفاده از سامانه‌های ایرانداک برای ۱۴۰ نفر از مدیران و کارشناسان پژوهش و کتابخانه‌های دانشگاه فرهنگیان در شهر مشهد حضور یافت.

گفتنی است، در این کارگاه که روز شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ در شهر مشهد برگزار شد، سامانه...

ثبت ۳۵۰۰ فراخوان‌ پژوهشی با کاربرد سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت)

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» از ابتدای راه‌اندازی سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) در بهار سال جاری، ۱۴۶ سازمان و بیش از ۲ هزار و ۳۴۰ پژوهشگر در این سامانه نام‌نویسی کرده‌اند  و بیش از سه هزار و ۵۰۰ فراخوان پژوهشی در موضوعات مختلف توسط سازمان‌های کشور در...

حضور مشاور شهردار تهران در ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دکتر غریبی و  مهندس عباسی در نشستی با حضور دکتر سیروس علیدوستی، رئیس ایرانداک ضمن آشنایی با فعالیت‌های ایرانداک با برخی سامانه‌های مدیریت اطلاعات علم و فناوری، پشتیبان سیاست‌گذاری علم و فناوری، پشتیبان پژوهش و برخی منابع...

برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق پژوهش، حق‌ مولف و مالکیت فکری، و آشنایی با سامانه‌های ایرانداک در دانشگاه هنر اصفهان

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دکتر رویا پورنقی، دکتر علیرضا ثقه‌الاسلامی، نسا رضایی و بهروز رسولی در کارگاه آموزشی اخلاق پژوهش، حق ‌...

آشنایی دانشجویان کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی مهر‌البرز با سامانه‌های ایرانداک

آشنایی دانشجویان کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی مهر‌البرز با سامانه‌های ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشست آشنایی دانشجویان کارشناسی ارشد رشته‌های مختلف تحصیلی موسسه آموزش عالی مهرالبرز با ایرانداک روز چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ در تالار سخن ایرانداک برگزار شد.

در ابتدای این نشست فعالیت‌های ایرانداک معرفی و برخی از سامانه‌ها از جمله ...

دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه شهید بهشتی از ایرانداک دیدن کردند

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشست آشنایی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی با ایرانداک روز سه‌شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ در تالار سخن ایرانداک برگزار شد.

در ابتدای این نشست فعالیت‌های ایرانداک معرفی و برخی از سامانه‌های مدیریت اطلاعات علم و فناوری از جمله سامانه پیشینه...

بازدید دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از ایرانداک

بازدید دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از ایرانداک

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نشست آشنایی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی با ایرانداک روز یک‌شنبه ۳ دی ۱۳۹۶ در تالار سخن ایرانداک برگزار شد.

در ابتدای این نشست فعالیت‌های ایرانداک معرفی و برخی از سامانه‌های مدیریت اطلاعات علم و فناوری از جمله سامانه ملی...

صفحه‌ها