search_icon_irandoc
...
َ

بازدید مسئولان و دانشجویان دانشگاه الزهرا از ایرانداک

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه الزهرا به همراه جمعی از کتابداران و دانشجویان این دانشگاه از ایرانداک دیدن کردند.

به گزارش «روابط عمومي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران» دکتر رویا برادر، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و عضو هیت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی به همراه درخشانی، رئیس کتابخانه  دانشکدة علوم تربیتی و روانشناسی و جمعی از دانشجویان این دانشگاه از پژوهشگاه بازدید و با فعالیت‌های ایرانداک آشنا شدند.

در ابتدای این نشست، سامانه همانندجو توسط مهندس پارسی و سامانه ساعت توسط رزمی ارائه شد و بازدیدکنندگان پیشنهادهایی درمورد چگونگی کار سامانه گنج و نحوه عضویت و استفاده از سامانه همانندجو ارائه نمودند.

هم چنین، بازدیدکنندگان درخواست برگزاری نشستی برای معرفی سامانه‌های ایرانداک برای مدیران، استادان و دانشجویان دانشگاه الزهرا داشتند.

به واحد سازماندهی اطلاعات رفته و سرکار خانم دهسرایی در مورد نمایه‌سازی و چگونگی نمایه‌سازی در ایرانداک توسط نرم‌افزار داخلی توضیحات کاملی ارائه نمودند و سپس به واحدهای فراهم‌آوری اطلاعات و کتابخانه رفته و از نزدیک بافعالیت‌های آن واحدها آشنا شدند.

در پایان، بازديدكنندگان پس از آشنايي با فعاليت‌هاي پژوهشگاه، از واحد سازماندهی و تحلیل اطلاعات، فراهم‌آوري و ارتباطات (اسكن پايان‌نامه‌ها) و کتابخانه بازديد كردند.

گفتنی است، این بازدید در روز یکشنبه 28 آذر ماه 1395 صورت پذیرفت.

تاریخ درج خبر : 95/09/30