search_icon_irandoc
...
َ

معرفی سامانه‌های ایرانداک در اجلاس سراسری روسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشگاه‌های کشور

ایرانداک ضمن حضور در اجلاس سراسری روسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشگاه‌های کشور و معرفی سامانه‌های خود، گزارش ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده دانشگاه‌ها در سامانه ملی ثبت را در اختیار روسای دانشگاه‌ها قرار داد.

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» اجلاس سراسری روسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشگاه‌های کشور، صبح امروز در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی آغاز به کار کرد و ضمن حضور رئیس ایرانداک در این اجلاس، سامانه‌های ایرانداک در حاشیه این اجلاس برای حاضران به نمایش گذاشته شد.

در حاشیه این اجلاس، پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج)، سامانه‌های ثبت سامانه ثبت پیشنهادیه، پایان‌نامه‌، و رساله‌ (ثبت)، پیشینه پژوهش، همانندجو، عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت)، عضویت فراگیر کتابخانه‌ها (طرح غدیر)، پژوهش کار، جایگاه علم، فناوری و نوآوری ایران در جهان (نما)، شیوه نامه ایران و رصدخانه پژوهش و فناوری به نمایش گذاشت.

افزون بر این، گزارش ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده دانشگاه‌ها در سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله و پیشنهاده، در اختیار روسای آنها قرار گرفت.

اجلاس سراسری روسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشگاه‌های کشور، امروز، سه شنبه 10 اسفند 1395 در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی در حال برگزاری است.

تاریخ درج خبر : 95/12/10